39 000 €
84 €/m²
Property 60272 photo 1
Property 60272 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 462 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 370 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
47 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 59799
  • Metrekare 1896 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
48 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 60015
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61700
  • Metrekare 10687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 62146
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 62226
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
45 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63336
  • Metrekare 423 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
50 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 65478
  • Metrekare 963 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği