140 000 €
1400 €/m²
Property 5178 photo 1
Property 5178 photo 2
Property 5178 photo 3
Property 5178 photo 4
Property 5178 photo 5
Property 5178 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 56 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Evia’da satılık 100 metrekare 2 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5150
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 5178
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 5
Satılık
140 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 5188
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 5189
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 10022
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 4
Satılık
170 000 € 544 €/m²
  • Nesne kodu 12029
  • Metrekare 312 m²
  • Rooms 8
Satılık
160 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 21297
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 47205
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
168 000 € 1714 €/m²
  • Nesne kodu 50965
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1185 €/m²
  • Nesne kodu 56356
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği