Satılan
410 000 €
1491 €/m²
Property 59990 photo 1
Property 59990 photo 2
Property 59990 photo 3
Property 59990 photo 4
Property 59990 photo 5
Property 59990 photo 6
Property 59990 photo 7
Property 59990 photo 8
Property 59990 photo 9
Property 59990 photo 10
Property 59990 photo 11
Property 59990 photo 12
Property 59990 photo 13
Property 59990 photo 14
Property 59990 photo 15
Property 59990 photo 16
Property 59990 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1920
  • Yenileme yılı: 2000
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 186 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Attiki’de satılık 275 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 1635 €/m²
  • Nesne kodu 4739
  • Metrekare 214 m²
  • Rooms 6
Satılık
330 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 12059
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 12558
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 10
Satılık
350 000 € 1029 €/m²
  • Nesne kodu 13368
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 7
Satılık
370 000 € 3978 €/m²
  • Nesne kodu 18058
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 1233 €/m²
  • Nesne kodu 23753
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 24057
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 1979 €/m²
  • Nesne kodu 32747
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 3040 €/m²
  • Nesne kodu 35507
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği