520 000 €
4333 €/m²
Property 6744 photo 1
Property 6744 photo 2
Property 6744 photo 3
Property 6744 photo 4
Property 6744 photo 5
Property 6744 photo 6
Property 6744 photo 7
Property 6744 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1981
  • Yenileme yılı: 2008
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Attiki’de satılık 120 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
660 000 € 6947 €/m²
  • Nesne kodu 27967
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 29458
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 10
Satılık
650 000 € 2173 €/m²
  • Nesne kodu 30273
  • Metrekare 299 m²
  • Rooms 10
Satılık
650 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 38393
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
650 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 41560
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 8
Satılık
700 000 € 3255 €/m²
  • Nesne kodu 63482
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği