255 000 €
3110 €/m²
Property 59033 photo 1
Property 59033 photo 2
Property 59033 photo 3
Property 59033 photo 4
Property 59033 photo 5
Property 59033 photo 6
Property 59033 photo 7
Property 59033 photo 8
Property 59033 photo 9
Property 59033 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 82 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Loft bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 52173
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 2091 €/m²
  • Nesne kodu 57141
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 2849 €/m²
  • Nesne kodu 59031
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3109 €/m²
  • Nesne kodu 59033
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3109 €/m²
  • Nesne kodu 59034
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 59036
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2763 €/m²
  • Nesne kodu 61168
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 4
Satılık
245 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 62795
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63496
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63497
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği