295 000 €
4214 €/m²
Property 63667 photo 1
Property 63667 photo 2
Property 63667 photo 3
Property 63667 photo 4
Property 63667 photo 5
Property 63667 photo 6
Property 63667 photo 7
Property 63667 photo 8
Property 63667 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 1995
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Atina – İppokratio | 70 m² Daire – 2. Kat | Tam Yenilenmiş (2024) ve Yeraltı Otoparklı

Atina’nın en ayrıcalıklı bölgelerinden birinde, Amerikan Elçiliği’nin karşısında ve Megaro Mousikis metro istasyonuna sadece 100 m mesafede, ön cepheli ve çift cepheli bu 70 m² tam yenilenmiş daire, 2. katta yer almakta olup konut, ticari kullanım veya yatırım için idealdir.

🛋️ İç Mekân ve Yerleşim

  • 2 yatak odası, fonksiyonel ve sessiz
  • Geniş oturma ve yemek alanı, modern tasarımlı mobilyalarla döşenmiş
  • Tamamen yeniden yapılmış mutfak (2024), gömme ankastre cihazlarla
  • 1 banyo, ferah ve aydınlık
  • Çift cepheli planlama ile mükemmel doğal aydınlatma

🛠️ Yenileme ve Teknik Özellikler

  • Yapım yılı: 1995tam yenileme: 2024
  • Isı yalıtımlı alüminyum doğramalar, çift cam ve sineklikler
  • Doğalgaz ısıtma – bireysel Radiant kombi ile
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Ajax alarm sistemi, görüntülü diyafon, çelik güvenlik kapısı
  • Gizli LED aydınlatmalı alçı dekorasyonlar
  • Legrand Allure marka priz ve anahtarlar
  • Zeminler: Laminat, parke ve seramik

☀️ Konfor ve Dış Özellikler

  • Tüm açıklıklarda tente sistemleri
  • Yeraltı otoparkı ve özel depo alanı
  • Ön cepheli – çift cepheli, sessiz bir apartmanda
  • Klima ve Enerji Sınıfı A

📍 Konum ve Cazibe Noktaları

  • Megaro Mousikis metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde
  • Amerikan Elçiliği’nin karşısında
  • Brezilya Meydanı, market, hastaneler ve çeşitli olanaklara çok yakın
  • Şehrin en güvenli ve kolay ulaşılabilir bölgelerinden biri

Bu daire, şu kişiler için mükemmel bir fırsattır:

  • Öğrenciler, profesyoneller veya çiftler,
  • Kısa veya uzun vadeli kiralama hedefleyen yatırımcılar,
  • veya Atina’nın merkezinde modern bir ana konut arayanlar için.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 2872 €/m²
  • Nesne kodu 63021
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 3918 €/m²
  • Nesne kodu 63032
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4814 €/m²
  • Nesne kodu 63053
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 3368 €/m²
  • Nesne kodu 63153
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 2330 €/m²
  • Nesne kodu 63306
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 2
Satılık
295 000 € 3390 €/m²
  • Nesne kodu 63307
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 4
Satılık
242 000 € 2261 €/m²
  • Nesne kodu 63313
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 63487
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 63507
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği