230 000 € 162 000 €
2571 €/m²
Property 58280 photo 1
Property 58280 photo 2
Property 58280 photo 3
Property 58280 photo 4
Property 58280 photo 5
Property 58280 photo 6
Property 58280 photo 7
Property 58280 photo 8
Property 58280 photo 9
Property 58280 photo 10
Property 58280 photo 11
Property 58280 photo 12
Property 58280 photo 13
Property 58280 photo 14
Property 58280 photo 15
Property 58280 photo 16
Property 58280 photo 17
Property 58280 photo 18
Property 58280 photo 19
Property 58280 photo 20
Property 58280 photo 21
Property 58280 photo 22
Property 58280 photo 23
Property 58280 photo 24
Property 58280 photo 25

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 63 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 66092
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 64835
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 2468 €/m²
  • Nesne kodu 66047
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 4153 €/m²
  • Nesne kodu 63932
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65784
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 64940
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
240 000 € 1702 €/m²
  • Nesne kodu 65594
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
208 000 € 2773 €/m²
  • Nesne kodu 65595
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği