Satılan
İstek üzeri
Property 578 photo 1
Property 578 photo 2
Property 578 photo 3
Property 578 photo 4
Property 578 photo 5
Property 578 photo 6
Property 578 photo 7
Property 578 photo 8
Property 578 photo 9
Property 578 photo 10
Property 578 photo 11
Property 578 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2011
  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Loutraki’de kiralık 450 metrekare 2-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 6162
  • Metrekare 378 m²
  • Rooms 2
Satılık
3 500 000 € 3 000 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 6952
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 380 000 € 3631 €/m²
  • Nesne kodu 7235
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 8
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 7323
  • Metrekare 394 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 7680
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
1 060 000 € 2082 €/m²
  • Nesne kodu 13648
  • Metrekare 509 m²
  • Rooms 11
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 14601
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 200 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 26944
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 39166
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği