175 000 €
4375 €/m²
Property 57556 photo 1
Property 57556 photo 2
Property 57556 photo 3
Property 57556 photo 4
Property 57556 photo 5
Property 57556 photo 6
Property 57556 photo 7
Property 57556 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5900 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 40 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 63507
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 63009
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 66037
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 3365 €/m²
  • Nesne kodu 60289
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 2564 €/m²
  • Nesne kodu 66046
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
155 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 66066
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 62803
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 62967
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği