Satılık - Arsa 4370 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Sani
110 000 €
25 €/m²
Property 5743 photo 1
Property 5743 photo 2
Property 5743 photo 3
Property 5743 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 56 km

Açıklama

Satılık Arsa 4370 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 32137
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
160 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 32196
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
140 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32291
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
120 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 32533
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
90 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33023
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
110 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 33081
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
140 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 33746
  • Metrekare 9880 m²
  • Denize uzaklık 2950 m
Satılık
100 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 33776
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 34545
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34731
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 4200 m

Bülten aboneliği