İstek üzeri
Property 57274 photo 1
Property 57274 photo 2
Property 57274 photo 3
Property 57274 photo 4
Property 57274 photo 5
Property 57274 photo 6
Property 57274 photo 7
Property 57274 photo 8
Property 57274 photo 9
Property 57274 photo 10
Property 57274 photo 11
Property 57274 photo 12
Property 57274 photo 13
Property 57274 photo 14
Property 57274 photo 15
Property 57274 photo 16
Property 57274 photo 17
Property 57274 photo 18
Property 57274 photo 19
Property 57274 photo 20

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Oda sayısı: 12
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 750 metrekare 5-katlı villa. Yarı bodrum katı salon, bir kiler mevcuttur. zemin kat salon mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, salon, 2 banyo mevcuttur. 3. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 630 000 € 2515 €/m²
  • Nesne kodu 37081
  • Metrekare 648 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 800 000 € 5600 €/m²
  • Nesne kodu 39689
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 7
Satılık
760 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 39846
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 000 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 49668
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
7 500 000 € 12500 €/m²
  • Nesne kodu 54556
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 600 000 € 4145 €/m²
  • Nesne kodu 56836
  • Metrekare 386 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
3 700 000 € 10277 €/m²
  • Nesne kodu 57105
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Nesne kodu 57109
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 500 000 € 7258 €/m²
  • Nesne kodu 57243
  • Metrekare 620 m²
  • Denize uzaklık 2002 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57274
  • Metrekare 750 m²
  • Rooms 12

Bülten aboneliği