Satılan
119 000 €
2644 €/m²
Property 56669 photo 1
Property 56669 photo 2
Property 56669 photo 3
Property 56669 photo 4
Property 56669 photo 5
Property 56669 photo 6
Property 56669 photo 7
Property 56669 photo 8
Property 56669 photo 9
Property 56669 photo 10
Property 56669 photo 11
Property 56669 photo 12
Property 56669 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2006
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Denize mesafe: 1600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Açıklama

Girit’te satılık 45 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 37180
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Nesne kodu 43109
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
135 000 € 1626 €/m²
  • Nesne kodu 43155
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
156 000 € 1950 €/m²
  • Nesne kodu 61395
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Nesne kodu 61859
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
166 000 € 5030 €/m²
  • Nesne kodu 61898
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62902
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 99 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 65523
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği