368 000 €
4842 €/m²
Property 56586 photo 1
Property 56586 photo 2
Property 56586 photo 3
Property 56586 photo 4
Property 56586 photo 5
Property 56586 photo 6
Property 56586 photo 7
Property 56586 photo 8
Property 56586 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 76 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65306
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 4531 €/m²
  • Nesne kodu 65321
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 4491 €/m²
  • Nesne kodu 65334
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
536 000 € 6536 €/m²
  • Nesne kodu 65340
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 65385
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 4240 €/m²
  • Nesne kodu 65448
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
425 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 65462
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 7241 €/m²
  • Nesne kodu 65475
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 5696 €/m²
  • Nesne kodu 65493
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 4200 €/m²
  • Nesne kodu 65578
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği