95 000 €
475 €/m²
Property 56303 photo 1
Property 56303 photo 2
Property 56303 photo 3
Property 56303 photo 4
Property 56303 photo 5
Property 56303 photo 6
Property 56303 photo 7
Property 56303 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1980
  • Oda sayısı: 6
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Hizmetler

  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık Bina 200 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. zemin kat 2 kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 507 €/m²
  • Nesne kodu 54757
  • Metrekare 266 m²
  • Rooms 11
Satılık
95 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 56303
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
139 000 € 347 €/m²
  • Nesne kodu 63573
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 35000 m

Bülten aboneliği