Satılan

Satılık - Villa 500 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
İstek üzeri
Property 562 photo 1
Property 562 photo 2
Property 562 photo 3
Property 562 photo 4
Property 562 photo 5
Property 562 photo 6
Property 562 photo 7
Property 562 photo 8
Property 562 photo 9
Property 562 photo 10
Property 562 photo 11
Property 562 photo 12
Property 562 photo 13
Property 562 photo 14
Property 562 photo 15
Property 562 photo 16
Property 562 photo 17
Property 562 photo 18
Property 562 photo 19
  • Nesne kodu 562
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 500 m²
  • Arazi büyüklüğü 7000 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 5
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 500 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Nesne kodu 12211
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 14434
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 15
Satılık
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 23301
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Nesne kodu 30238
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 35090
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Nesne kodu 36126
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Nesne kodu 60523
  • Metrekare 530 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 64729
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği