350 000 €
3398 €/m²
Property 55904 photo 1
Property 55904 photo 2
Property 55904 photo 3
Property 55904 photo 4
Property 55904 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Atina’da satılık 103 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
479 000 € 4650 €/m²
  • Nesne kodu 58964
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
417 000 € 4738 €/m²
  • Nesne kodu 58965
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 3818 €/m²
  • Nesne kodu 59328
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 5818 €/m²
  • Nesne kodu 59634
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 59653
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4743 €/m²
  • Nesne kodu 59669
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Nesne kodu 59707
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 3662 €/m²
  • Nesne kodu 59800
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 3614 €/m²
  • Nesne kodu 59801
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3670 €/m²
  • Nesne kodu 59803
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği