184 000 €
1673 €/m²
Property 54850 photo 1
Property 54850 photo 2
Property 54850 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1973
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık 110 metrekare daire. Daire Loft bulunur, Loft 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir.. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 2621 €/m²
  • Nesne kodu 66032
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 62961
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
251 500 € 6986 €/m²
  • Nesne kodu 63013
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
210 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 64835
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 2468 €/m²
  • Nesne kodu 66047
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5400 €/m²
  • Nesne kodu 65320
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
155 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 66066
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 4204 €/m²
  • Nesne kodu 66125
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
263 000 € 5977 €/m²
  • Nesne kodu 65216
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 8125 €/m²
  • Nesne kodu 64932
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği