220 000 €
130 €/m²
Property 5480 photo 1
Property 5480 photo 2
Property 5480 photo 3
Property 5480 photo 4
Property 5480 photo 5
Property 5480 photo 6
Property 5480 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1691 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Ayrıca yakınlarda 2047 metrekarelik bir arsa 220.000 Euro fiyatla satılıktır. İki arsa, gelecekte bir parkın inşa edileceği küçük bir alanla birbirinden ayrılıyor. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14326
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
265 000 € 632 €/m²
  • Nesne kodu 22231
  • Metrekare 419 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
200 000 € 160 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 26191
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
320 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31318
  • Metrekare 2407 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
220 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 33833
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36994
  • Metrekare 6560 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 40347
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
190 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 42541
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
215 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49314
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49316
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği