110 000 €
83 €/m²
Property 5434 photo 1
Property 5434 photo 2
Property 5434 photo 3
Property 5434 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 25000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Satılık Arsa 1320 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 34627
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 35494
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
100 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 35495
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 35496
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
120 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 35497
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
90 000 € 461 €/m²
  • Nesne kodu 35818
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
90 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 35819
  • Metrekare 209 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
160 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36248
  • Metrekare 7650 m²
  • Denize uzaklık 7650 m
Satılık
110 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 39703
  • Metrekare 8750 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
125 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 39849
  • Metrekare 4946 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği