Satılan

Satılık - Daire 60 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
270 000 €
4500 €/m²
Property 52215 photo 1
Property 52215 photo 2
Property 52215 photo 3
Property 52215 photo 4
Property 52215 photo 5
Property 52215 photo 6
Property 52215 photo 7
Property 52215 photo 8
Property 52215 photo 9
  • Nesne kodu 52215
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 60 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 2
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Atina’da satılık 60 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 5818 €/m²
  • Nesne kodu 59634
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 59653
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4743 €/m²
  • Nesne kodu 59669
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Nesne kodu 59707
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 3662 €/m²
  • Nesne kodu 59800
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 3614 €/m²
  • Nesne kodu 59801
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3670 €/m²
  • Nesne kodu 59803
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3787 €/m²
  • Nesne kodu 59804
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 4492 €/m²
  • Nesne kodu 59830
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 4324 €/m²
  • Nesne kodu 59869
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği