195 000 €
2097 €/m²
Property 51795 photo 1
Property 51795 photo 2
Property 51795 photo 3
Property 51795 photo 4
Property 51795 photo 5
Property 51795 photo 6
Property 51795 photo 7
Property 51795 photo 8
Property 51795 photo 9
Property 51795 photo 10
Property 51795 photo 11
Property 51795 photo 12
Property 51795 photo 13
Property 51795 photo 14
Property 51795 photo 15
Property 51795 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 93 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
255 000 € 3642 €/m²
  • Nesne kodu 63823
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65349
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 3239 €/m²
  • Nesne kodu 65778
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 65210
  • Metrekare 26 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 500 € 6841 €/m²
  • Nesne kodu 63011
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
220 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65243
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 1
Satılık
270 000 € 5400 €/m²
  • Nesne kodu 65320
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 2621 €/m²
  • Nesne kodu 66032
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği