Satılık - Arsa 4268 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
320 000 €
74 €/m²
Property 5081 photo 1
Property 5081 photo 2
Property 5081 photo 3
Property 5081 photo 4
Property 5081 photo 5
Property 5081 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4268 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 31423
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
400 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 33310
  • Metrekare 20700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
350 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 33698
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34063
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
270 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 34207
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 34372
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği