200 000 €
20 €/m²
Property 50628 photo 1
Property 50628 photo 2
Property 50628 photo 3
Property 50628 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 650 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Pieria’da. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 9367
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 10607
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 10702
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11573
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 13597
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
215 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 13938
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 18886
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği