185 000 €
2500 €/m²
Property 50423 photo 1
Property 50423 photo 2
Property 50423 photo 3
Property 50423 photo 4
Property 50423 photo 5
Property 50423 photo 6
Property 50423 photo 7
Property 50423 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2000
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 74 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 7714 €/m²
  • Nesne kodu 65359
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 2884 €/m²
  • Nesne kodu 65364
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 65365
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 65402
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 3627 €/m²
  • Nesne kodu 65408
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65592
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 1702 €/m²
  • Nesne kodu 65594
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
208 000 € 2773 €/m²
  • Nesne kodu 65595
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği