Satılan

Kiralık - Daire 102 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
İstek üzeri
Property 499 photo 1
Property 499 photo 2
Property 499 photo 3
Property 499 photo 4
Property 499 photo 5
Property 499 photo 6
Property 499 photo 7
Property 499 photo 8
Property 499 photo 9
Property 499 photo 10
Property 499 photo 11
Property 499 photo 12
Property 499 photo 13
Property 499 photo 14
Property 499 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2011
  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de kiralık 102 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 36572
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2615 €/m²
  • Nesne kodu 39132
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 43948
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 43949
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
460 000 € 1437 €/m²
  • Nesne kodu 51169
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
180 000 € 2307 €/m²
  • Nesne kodu 52402
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 56980
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 4722 €/m²
  • Nesne kodu 56981
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 2880 €/m²
  • Nesne kodu 57498
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 59207
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği