240 000 €
1463 €/m²
Property 4988 photo 1
Property 4988 photo 2
Property 4988 photo 3
Property 4988 photo 4
Property 4988 photo 5
Property 4988 photo 6
Property 4988 photo 7
Property 4988 photo 8
Property 4988 photo 9
Property 4988 photo 10
Property 4988 photo 11
Property 4988 photo 12
Property 4988 photo 13
Property 4988 photo 14
Property 4988 photo 15
Property 4988 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 164 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 1742 €/m²
  • Nesne kodu 48332
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
350 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 51088
  • Metrekare 630 m²
  • Rooms 7
Satılık
300 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 59420
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
280 000 € 1021 €/m²
  • Nesne kodu 59956
  • Metrekare 274 m²
  • Rooms 7
Satılık
310 000 € 1823 €/m²
  • Nesne kodu 61102
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2386 €/m²
  • Nesne kodu 61288
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 3246 €/m²
  • Nesne kodu 62392
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 62620
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 5
Satılık
300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 62978
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63623
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 15 m

Bülten aboneliği