Satılan
235 000 €
2938 €/m²
Property 49216 photo 1
Property 49216 photo 2
Property 49216 photo 3
Property 49216 photo 4
Property 49216 photo 5
Property 49216 photo 6
Property 49216 photo 7
Property 49216 photo 8
Property 49216 photo 9
Property 49216 photo 10
Property 49216 photo 11
Property 49216 photo 12
Property 49216 photo 13
Property 49216 photo 14
Property 49216 photo 15
Property 49216 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Tatil evi

Açıklama

Loutraki’de satılık 80 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 39045
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 49217
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2756 €/m²
  • Nesne kodu 56453
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 59654
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5094 €/m²
  • Nesne kodu 59655
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4905 €/m²
  • Nesne kodu 59656
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 59657
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 4385 €/m²
  • Nesne kodu 59658
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 3983 €/m²
  • Nesne kodu 59659
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği