Satılık - Arsa Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
65 000 €
7 €/m²
Property 4913 photo 1
Property 4913 photo 2
Property 4913 photo 3

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 57899
  • Metrekare 612 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
55 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 58107
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
65 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 58544
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
60 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 58933
  • Metrekare 1393 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59037
  • Metrekare 742 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
60 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 59214
  • Metrekare 4490 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği