Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 6800 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Kassandreia Belediyesi
55 000 €
8 €/m²
Nesne kodu
48894
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
6800 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Kassandreia Belediyesi (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
5000 m
En yakın şehire uzaklık:
1 km
Havaalanına uzaklık:
85 km
Açıklama
Satılık Arsa 6800 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki).
Konum
Benzer öğeler
Satılık
55 000 €
71 €/m²
Arsa 767 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
49695
Metrekare
767 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
75 000 €
70 000 €
9 €/m²
Arsa 7300 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
25944
Metrekare
7300 m²
Denize uzaklık
2400 m
Satılık
60 000 €
15 €/m²
Arsa 4000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
50191
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
75 000 €
56 €/m²
Arsa 1320 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
36491
Metrekare
1320 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
45 000 €
5 €/m²
Arsa 8000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
57786
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
75 000 €
7 €/m²
Arsa 10000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
24441
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
80 000 €
15 €/m²
Arsa 5100 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
62479
Metrekare
5100 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
75 000 €
37 €/m²
Arsa 2000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
43104
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
650 m
Satılık
50 000 €
25 €/m²
Arsa 2000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
63471
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
45 000 €
Arsa Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2724
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
3800 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı