Satılık - Daire 120 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
420 000 €
3500 €/m²
Property 48707 photo 1
Property 48707 photo 2
Property 48707 photo 3
Property 48707 photo 4
Property 48707 photo 5
Property 48707 photo 6
Property 48707 photo 7
Property 48707 photo 8
Property 48707 photo 9
Property 48707 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3200 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Yerden ısıtma

Açıklama

Atina’da satılık 120 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 4 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
570 000 € 3877 €/m²
  • Nesne kodu 5879
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Nesne kodu 14806
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 7
Satılık
420 000 € 7241 €/m²
  • Nesne kodu 65475
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 5696 €/m²
  • Nesne kodu 65493
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 65765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 65768
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3762 €/m²
  • Nesne kodu 65793
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3
Satılık
475 000 € 5523 €/m²
  • Nesne kodu 65939
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
485 000 € 4619 €/m²
  • Nesne kodu 66050
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 3387 €/m²
  • Nesne kodu 66061
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği