Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Kassandreia Belediyesi
30 000 €
15 €/m²
Nesne kodu
48624
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2000 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Kassandreia Belediyesi (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
5000 m
En yakın şehire uzaklık:
1,2 km
Havaalanına uzaklık:
65 km
Açıklama
Satılık Arsa 2000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
35 000 €
11 €/m²
Arsa 3025 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
47647
Metrekare
3025 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
40 000 €
4 €/m²
Arsa 10000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
30859
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
33 000 €
6 €/m²
Arsa 4907 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
45026
Metrekare
4907 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
30 000 €
8 €/m²
Arsa 3500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
59694
Metrekare
3500 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
40 000 €
33 000 €
12 €/m²
Arsa 2600 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
24444
Metrekare
2600 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
32 000 €
6 €/m²
Arsa 5150 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
8297
Metrekare
5150 m²
Denize uzaklık
5900 m
Satılık
25 000 €
5 €/m²
Arsa 4704 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
51136
Metrekare
4704 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
38 000 €
95 €/m²
Arsa 400 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
43038
Metrekare
400 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
28 000 €
7 €/m²
Arsa 4000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
10595
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
42 000 €
7 €/m²
Arsa 6000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
10594
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
9000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat