Satılık - Müstakil ev 138 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki Nea Propontida Nea Moudania
320 000 €
2319 €/m²
Property 4818 photo 1
Property 4818 photo 2
Property 4818 photo 3
Property 4818 photo 4
Property 4818 photo 5
Property 4818 photo 6
Property 4818 photo 7
Property 4818 photo 8
Property 4818 photo 9
Property 4818 photo 10
Property 4818 photo 11
Property 4818 photo 12
Property 4818 photo 13
Property 4818 photo 14
Property 4818 photo 15
Property 4818 photo 16
Property 4818 photo 17
Property 4818 photo 18
Property 4818 photo 19
Property 4818 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2016
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 138 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 2954
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2318 €/m²
  • Nesne kodu 4818
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 1944 €/m²
  • Nesne kodu 8819
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1111 €/m²
  • Nesne kodu 11657
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
265 000 € 2572 €/m²
  • Nesne kodu 22348
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 4
Satılık
325 000 € 1511 €/m²
  • Nesne kodu 22352
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 5
Satılık
450 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 22537
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 26081
  • Metrekare 205 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 26673
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 7
Satılık
330 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 31811
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği