Satılan
445 000 €
3973 €/m²
Property 47776 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2022
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1100 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Atina’da satılık 112 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 5600 €/m²
  • Nesne kodu 51288
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4597 €/m²
  • Nesne kodu 51317
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 5746 €/m²
  • Nesne kodu 51489
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Nesne kodu 52052
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 2
Satılık
550 000 € 4365 €/m²
  • Nesne kodu 52069
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 5882 €/m²
  • Nesne kodu 52191
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 2
Satılık
450 000 € 2922 €/m²
  • Nesne kodu 52302
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 6
Satılık
560 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 53010
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
665 000 € 7388 €/m²
  • Nesne kodu 53094
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
407 000 € 2928 €/m²
  • Nesne kodu 54377
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği