350 000 €
1636 €/m²
Property 4739 photo 1
Property 4739 photo 2
Property 4739 photo 3
Property 4739 photo 4
Property 4739 photo 5
Property 4739 photo 6
Property 4739 photo 7
Property 4739 photo 8
Property 4739 photo 9
Property 4739 photo 10
Property 4739 photo 11
Property 4739 photo 12
Property 4739 photo 13
Property 4739 photo 14
Property 4739 photo 15
Property 4739 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Garaj

Açıklama

Attiki’de satılık 214 metrekare 4 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, çim, garaj, ısıtma, bulunmaktadır.

Müstakil ev Keratea bölgesinde yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 2969 €/m²
  • Nesne kodu 20949
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 6
Satılık
450 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 21704
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 2631 €/m²
  • Nesne kodu 22432
  • Metrekare 152 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 4200 €/m²
  • Nesne kodu 23169
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 23302
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
510 000 € 1062 €/m²
  • Nesne kodu 23486
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 10
Satılık
400 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 23685
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
370 000 € 1233 €/m²
  • Nesne kodu 23753
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 7
Satılık
320 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 23914
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 24057
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği