Satılan
İstek üzeri
Property 47082 photo 1
Property 47082 photo 2
Property 47082 photo 3
Property 47082 photo 4
Property 47082 photo 5
Property 47082 photo 6
Property 47082 photo 7
Property 47082 photo 8
Property 47082 photo 9
Property 47082 photo 10
Property 47082 photo 11
Property 47082 photo 12
Property 47082 photo 13
Property 47082 photo 14
Property 47082 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2021
  • Oda sayısı: 4
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Havuz
  • Depo
  • Tatil evi
  • Lüks Ev

Açıklama

Girit’te satılık 110 metrekare mezonet. Mezonet 4 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, bahçe, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Gayrimenkul reserve edilmiştir!

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 36256
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 430 000 € 2606 €/m²
  • Nesne kodu 36300
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
50 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 36601
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
29 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36974
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 1631 €/m²
  • Nesne kodu 41470
  • Metrekare 288 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
35 000 € 353 €/m²
  • Nesne kodu 47341
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 4
Kiralık
den 140 € /günde 1 €/m²
  • Nesne kodu 48319
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
535 000 € 380 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 48573
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 6
Satılık
50 000 € 40 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 49155
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 2043 €/m²
  • Nesne kodu 49454
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği