Satılan
270 000 €
3214 €/m²
Property 46998 photo 1
Property 46998 photo 2
Property 46998 photo 3
Property 46998 photo 4
Property 46998 photo 5
Property 46998 photo 6
Property 46998 photo 7
Property 46998 photo 8
Property 46998 photo 9
Property 46998 photo 10
Property 46998 photo 11
Property 46998 photo 12
Property 46998 photo 13
Property 46998 photo 14
Property 46998 photo 15
Property 46998 photo 16
Property 46998 photo 17
Property 46998 photo 18
Property 46998 photo 19
Property 46998 photo 20
Property 46998 photo 21
Property 46998 photo 22
Property 46998 photo 23
Property 46998 photo 24
Property 46998 photo 25
Property 46998 photo 26
Property 46998 photo 27
Property 46998 photo 28
Property 46998 photo 29
Property 46998 photo 30
Property 46998 photo 31
Property 46998 photo 32
Property 46998 photo 33

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1900
  • Yenileme yılı: 2000
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Korfu’da satılık 84 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 40353
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 59903
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 61211
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 5777 €/m²
  • Nesne kodu 63780
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 64660
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Nesne kodu 65039
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 65885
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği