121 000 €
1440 €/m²
Property 4623 photo 1
Property 4623 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 84 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
121 000 € 1440 €/m²
  • Nesne kodu 4623
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
150 000 € 2586 €/m²
  • Nesne kodu 5724
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
115 000 € 1210 €/m²
  • Nesne kodu 6345
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
180 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 10289
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 14439
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
127 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 35181
  • Metrekare 127 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
97 000 € 4217 €/m²
  • Nesne kodu 35485
  • Metrekare 23 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
170 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 50599
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
177 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 51783
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
112 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 63719
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği