Satılan

Satılık - Daire 172 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
270 000 €
1570 €/m²
Property 460 photo 1
Property 460 photo 2
Property 460 photo 3
Property 460 photo 4
Property 460 photo 5
Property 460 photo 6
Property 460 photo 7
Property 460 photo 8
Property 460 photo 9
Property 460 photo 10
Property 460 photo 11
Property 460 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1992
  • Plaj: песочный
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı

Açıklama

Peloponez’de satılık 172 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 60618
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 3515 €/m²
  • Nesne kodu 61375
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 61388
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 63502
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 63512
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 63968
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 6
Satılık
375 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 65538
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 66114
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği