Satılan

Satılık - Yatırım, iş 1100 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye Charilaou Belediyesi
İstek üzeri
Property 45482 photo 1
Property 45482 photo 2

Ayrıntılar

  • Karlılık: 6,32%
  • Yapım Yılı: 1985
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 1100 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 787 €/m²
  • Nesne kodu 7357
  • Metrekare 108 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
110 000 € 4230 €/m²
  • Nesne kodu 8201
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
1 800 000 €
  • Nesne kodu 12956
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 645 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 13252
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
749 000 € 1134 €/m²
  • Nesne kodu 14617
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
28 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 51740
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
200 000 € 3389 €/m²
  • Nesne kodu 51993
  • Metrekare 59 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Yatırım Satılık
280 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 64424
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği