Satılık - Arsa 3255 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Afitos Adası
270 000 €
82 €/m²
Property 45228 photo 1
Property 45228 photo 2
Property 45228 photo 3
Property 45228 photo 4
Property 45228 photo 5
Property 45228 photo 6
Property 45228 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 850 m
  • Havaalanına uzaklık: 75 km

Açıklama

Satılık Arsa 3255 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59240
  • Metrekare 5750 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği