Satılan

Satılık - Daire 122 m² Doğu Peloponez’te

Yunanistan
İstek üzeri
Property 44782 photo 1
Property 44782 photo 2
Property 44782 photo 3
Property 44782 photo 4
Property 44782 photo 5
Property 44782 photo 6
Property 44782 photo 7
Property 44782 photo 8
Property 44782 photo 9
Property 44782 photo 10
Property 44782 photo 11
Property 44782 photo 12
Property 44782 photo 13
Property 44782 photo 14
Property 44782 photo 15
Property 44782 photo 16
Property 44782 photo 17
Property 44782 photo 18
Property 44782 photo 19
Property 44782 photo 20
Property 44782 photo 21
Property 44782 photo 22
Property 44782 photo 23
Property 44782 photo 24
Property 44782 photo 25
Property 44782 photo 26
Property 44782 photo 27
Property 44782 photo 28
Property 44782 photo 29
  • Nesne kodu 44782
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 122 m²
  • Bölge Doğu Peloponez
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 150 km

Açıklama

Doğu Peloponez’te satılık 122 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 13431
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 15159
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2803 €/m²
  • Nesne kodu 15910
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 15941
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 16949
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 18055
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 23584
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
170 000 € 1504 €/m²
  • Nesne kodu 31764
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 3461 €/m²
  • Nesne kodu 44023
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği