Satılan
150 000 €
2143 €/m²
Property 44649 photo 1
Property 44649 photo 2
Property 44649 photo 3
Property 44649 photo 4
Property 44649 photo 5
Property 44649 photo 6
Property 44649 photo 7
Property 44649 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: diğer
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 64835
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
155 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 64864
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
163 000 € 3622 €/m²
  • Nesne kodu 64885
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 3283 €/m²
  • Nesne kodu 65034
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65091
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 65166
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 3773 €/m²
  • Nesne kodu 65220
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65227
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65243
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği