85 000 €
1049 €/m²
Property 44344 photo 1
Property 44344 photo 2
Property 44344 photo 3
Property 44344 photo 4
Property 44344 photo 5
Property 44344 photo 6
Property 44344 photo 7
Property 44344 photo 8

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 58000 m
  • Havaalanına uzaklık: 176 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Merkez Yunanistan’da satılık 81 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 24229
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
70 000 € 933 €/m²
  • Nesne kodu 44342
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1049 €/m²
  • Nesne kodu 44344
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
90 000 € 1097 €/m²
  • Nesne kodu 44347
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 1237 €/m²
  • Nesne kodu 44349
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
75 000 € 1339 €/m²
  • Nesne kodu 50650
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği