Satılık - Mezonet 270 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu
370 000 € 285 000 €
1056 €/m²
Property 4335 photo 1
Property 4335 photo 2
Property 4335 photo 3
Property 4335 photo 4
Property 4335 photo 5
Property 4335 photo 6
Property 4335 photo 7
  • Nesne kodu 4335
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 270 m²
  • Arazi büyüklüğü 400 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Atina - Doğu (Attica)

Ayrıntılar

  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Garaj

Açıklama

Attiki’de satılık 270 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, garaj, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 4160 €/m²
  • Nesne kodu 8412
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 2121 €/m²
  • Nesne kodu 10433
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 3615 €/m²
  • Nesne kodu 11035
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 6
Satılık
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 11342
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
368 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 12966
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
347 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 13337
  • Metrekare 567 m²
  • Rooms 11
Satılık
342 000 € 2460 €/m²
  • Nesne kodu 13346
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 5
Satılık
405 000 € 1883 €/m²
  • Nesne kodu 13804
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 6
Satılık
550 000 € 2244 €/m²
  • Nesne kodu 16355
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği