Satılık - Karmaşık 800 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
1 100 000 € 700 000 €
875 €/m²
Property 43168 photo 1
Property 43168 photo 2
Property 43168 photo 3
Property 43168 photo 4
Property 43168 photo 5
Property 43168 photo 6
Property 43168 photo 7
Property 43168 photo 8
Property 43168 photo 9
Property 43168 photo 10
Property 43168 photo 11
Property 43168 photo 12
Property 43168 photo 13
Property 43168 photo 14

Ayrıntılar

  • Karlılık: 7,20%
  • Yapım Yılı: 1993
  • Yenileme yılı: 2018
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık iş amaçlı 800 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Karmaşık ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
1 100 000 € 700 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 43168
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 50936
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61318
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61597
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 7
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61604
  • Metrekare 1121 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 600 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 65489
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği