Satılık - Arsa 750 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
İstek üzeri
Property 42672 photo 1
Property 42672 photo 2
Property 42672 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 750 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 450 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
40 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12621
  • Metrekare 628 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
140 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 12666
  • Metrekare 5670 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 12667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 12668
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 12679
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 12758
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12840
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 13597
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
215 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 13938
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği