370 000 €
3083 €/m²
Property 41734 photo 1
Property 41734 photo 2
Property 41734 photo 3
Property 41734 photo 4
Property 41734 photo 5
Property 41734 photo 6
Property 41734 photo 7
Property 41734 photo 8
Property 41734 photo 9
Property 41734 photo 10
Property 41734 photo 11
Property 41734 photo 12
Property 41734 photo 13
Property 41734 photo 14
Property 41734 photo 15
Property 41734 photo 16
Property 41734 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2009
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 16000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 120 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
470 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 7940
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Nesne kodu 14806
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 7
Satılık
440 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 20372
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 4200 €/m²
  • Nesne kodu 24982
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 2291 €/m²
  • Nesne kodu 33477
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 34148
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
450 000 € 3813 €/m²
  • Nesne kodu 36234
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2186 €/m²
  • Nesne kodu 41871
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 41930
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
395 000 € 3291 €/m²
  • Nesne kodu 57670
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği