Satılan

Satılık - Müstakil ev 355 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Çalandri
550 000 €
1549 €/m²
Property 40780 photo 1
Property 40780 photo 2
Property 40780 photo 3
Property 40780 photo 4
Property 40780 photo 5
Property 40780 photo 6
Property 40780 photo 7
Property 40780 photo 8
Property 40780 photo 9
Property 40780 photo 10
Property 40780 photo 11
Property 40780 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2006
  • Yenileme yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 14000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 355 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir mutfak, bir kiler mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, tente, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
795 000 € 2650 €/m²
  • Nesne kodu 12914
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 13073
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 5
Satılık
720 000 € 3891 €/m²
  • Nesne kodu 14330
  • Metrekare 185 m²
  • Rooms 7
Satılık
680 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 16614
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 2115 €/m²
  • Nesne kodu 22334
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 5
Satılık
637 000 € 2548 €/m²
  • Nesne kodu 28756
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 10
Satılık
500 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 30951
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 2
Satılık
500 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 30953
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 6
Satılık
670 000 € 1558 €/m²
  • Nesne kodu 31877
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 10

Bülten aboneliği