45 000 €
818 €/m²
Property 40218 photo 1
Property 40218 photo 2
Property 40218 photo 3
Property 40218 photo 4
Property 40218 photo 5
Property 40218 photo 6
Property 40218 photo 7
Property 40218 photo 8
Property 40218 photo 9

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Denize mesafe: 17000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 17 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Epirus’da satılık 55 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 845 €/m²
  • Nesne kodu 40217
  • Metrekare 71 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
45 000 € 818 €/m²
  • Nesne kodu 40218
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği