Satılan

Satılık - Arsa 5000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
280 000 €
56 €/m²
Property 38868 photo 1
Property 38868 photo 2
Property 38868 photo 3
Property 38868 photo 4
Property 38868 photo 5
Property 38868 photo 6
Property 38868 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 23091
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 23170
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
240 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 24118
  • Metrekare 6711 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
300 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 25131
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
235 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 25906
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 29139
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği